This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Яка доля 380 тисяч доларів вилучених в офісі Конотопського депутата Кирія

До Зарічного районного суду Сум надійшли одразу два документи стосовно вилученої під час обшуків у Конотопі валюти. Поліція просить накласти арешт на долари, які знайшли в приміщенні на вулиці Свободи, 5, що належить депутату Конотопської міської ради Олександру Кирію.

У свою чергу останній подав скаргу на бездіяльність слідчого, яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна. Депутат просить визнати це неправомірним і повернути вилучені гроші.

Розгляд обох документів у суді призначили на понеділок, 22 квітня. Слідчим суддею визначено Миколу Шершака.

Нагадаємо: 16 квітня, Управління захисту економіки в Сумській області провело кілька обшуків у Конотопі, у тому числі – на підприємстві «Будстиль-ЛТД».  За неофіційною інформацією,  обшук нібито проводився у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом  привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем (стаття 191 Кримінального кодексу України).

У рамках цього провадження учора у Конотопі та Конотопському районі було проведені всього 3 обшуки, у тому числі – у ПП «Будстиль-ЛТД», яке розташоване в будівлі за адресою вулиця Свободи, 5 у Конотопі. Це приміщення ще з 90-их років належить депутату Конотопської міської ради Олександру Кирію. У сейфі в одному з кабінетів вилучили $380 тисяч . Через дві години з початку обшуку до приміщення приїхав депутат Кирій. Він повідомив, що ці гроші не його, а нібито передані на зберігання його друзями.

Уже наступного дня авто Олександра Кирія сфотографували біля прокуратури Сумської області. Як повідомила прес-секретар прокурора Сумщини Наталя Науменко, депутат приїздив до прокуратури аби подати клопотання у рамках кримінального провадження.

http://sumy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *