This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Складені корупційні протоколи відносно головної фінансистки Сум закрито судом

«На земельній ділянці знаходиться будівля підприємства «Медсервіс», яка є приватною власністю. А ось ділянка є комунальною власністю і тому її використання є платним. Кошти мають надходити в місцевий бюджет. Рішенням сесії, про яке пише в своєму протоколі посадовець НАЗК, встановлена оренда плата за користування такою ділянкою. Цей розмір є таким самим, як і за оренду аналогічних ділянок. В чому тут корупція, не зрозуміло. За загальним правилом, корупція це тоді, коли посадовець, використовуючи владу бере собі або іншим особам майно або кошти громади. В цій ситуації навпаки — кошти приватного підприємства надходять до місцевого бюджету. А от якби рішення не було, то і кошти не надійшли б до бюджету. Тому, досить дивна позиція НАЗК»,  –  зазначив адвокат Юрій Ломака.

Нагадаємо, 24 квітня, у Зарічному райсуді Сум суддя Олександр Капкін закрив адміністративну справу депутатки Сумської міської ради, директора Департаменту фінансів мерії Світлани Липової. Мова йшла про 2 адмінпротоколи, складені НАЗК стосовно Світлани Липової за неповідомлення про конфлікт інтересів і голосування на сесії в умовах такого конфлікту. Суд закрив справу  у зв’язку з закінченням строку притягнення до адмінвідповідальності, адже йдеться про рішення сесії, які були проголосовані 29 березня 2017 року, тобто більш, ніж 2 роки тому.

sumy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *